Zajmujesz się bliskim z DEMENCJĄ? Zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie z psychogerontologiem o NIEJEDNOZNACZNEJ STRACIE, na którym będziemy mówić o tym, jak można próbować
poradzić sobie z tym, że w tej chorobie tracimy naszego bliskiego każdego dnia po kawałku ![]()
Jak poradzić sobie z życiem z kimś, kto jednocześnie jest i odszedł, jest obecny i nieobecny zarazem?
Czy nadal pozostaje rodzicem skoro nie poznaje swoich dzieci? Czy nadal tworzymy związek, skoro nie wie kim jestem?
Czy można zaakceptować niepewność i mieszankę uczuć nadwyrężającą równowagę i siły?
Jak przetrwać brak rozstrzygającej odpowiedzi, jaką przynosi ze sobą demencja?
Kiedy: 22 listopada, sobota
O której? O godzinie 11:00
Gdzie? Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a
Zapisy:
792 890 820
[email protected] lub przez formularz kontaktowy na stronie: https://syntonia.org.pl/kontakt/
Projekt finansowany ze środków Dzielnicy Mokotów.


